Powrót do strony tytułowej

Jestem bardzo mile zaskoczony pewnym wydarzeniem.

Bez insuliny nie można sobie wyobrazić życia, tym bardziej jeżeli stosuję ją od ponad trzydziestu lat. Nowoczesne, drogie insuliny analogowe są dla mnie niedostępne z uwagi na cenę a więc łączne koszty leczenia.

Z chwilą pokazania się insulin naszej produkcji, a konkretnie z firmy POLFA TARCHOMIN SA, o nazwie Polhumin R oraz Polhumin N, zdecydowałem się przejść na leczenie tymi insulinami. Zastąpiły one droższe insuliny Novo Nordisk, które stosowałem. Nie były to analogi a jedynie humanizowane tak jak wymienione wcześniej insuliny rodzimej produkcji.

Całe opakowanie insulin POLHUMIN, z pięcioma wkładami do pena, także naszej produkcji, kosztowało 2,60 zł. Jakie było moje miłe zaskoczenie, gdy dnia 2007-12-02, w pewnej aptece, otrzymałem te insuliny za darmo, bez jakiejkolwiek opłaty. To cieszy, szczególnie diabetyka na emeryturze obarczonego dodatkową nieuleczalną chorobą także kosztowną w leczeniu.

Wyprzedzam pytania dotyczące skuteczności leczenia tymi insulinami. Wyniki są rewelacyjne, szczególnie gdy przejście na ich stosowanie poprzedzone zostało szczegółową analizą programem komputerowym, wspierającym leczenie cukrzycy insulinozależnej, o nazwie POLHUMIN

Moja przygoda z tymi insulinami to nie tydzień czy miesiąc. Stosuję je od chwili gdy stały się dostępne. Zdaję sobie sprawę z tego, że zachłyśnięcie się insulinami analogowymi nie minie a skutki tak "łatwego" leczenia jeszcze nie poznaliśmy gdyż musi minąć wiele lat ich stosowania.

Czym różni się skuteczne leczenie insulinami analogowymi od leczenia humanizowanymi? Niczym, gdy analizować będziemy osiągnięty cel, jedyny cel - NORMOGLIKEMIA

Moje marzenie: niech we wszystkich aptekach te insuliny są bezpłatne.

W najbliższym czasie pokażę wynik analizy leczenia tymi insulinami.

Uwaga: Już została wprowadzona analiza leczenia - podopcja Analiza Polhumin

Powrót do strony tytułowej

Autor: Karol Goik           Opracowano: dnia: 2007-12-10