Powrót do strony tytułowej

Strona ChTD funkcjonuje od 27 kwietnia 2000 roku. Przez cały okres istnienia, strona była ciągle rozbudowywana. Nadszedł kres obecnemu rozwiązaniu. Wypada zaktualizować stronę mając na uwadze wszystko w tym głównie treść strony.

Postęp w diabetologii został poczyniony i nie można mówić o leczeniu tak jak w 2000 roku. Zaszło wiele zmian na korzyść, o których chcę pisać na zaktualizowanej stronie.

Aby nie pominąć wszystkich dotychczasowych tematów, aktualizacja będzie niełatwa a głównie pracochłonna. Podejmowanie decyzji w zakresie co zostawić a co zmienić, jest tak samo trudne jak skuteczne leczenie cukrzycy. Mam nadzieję, że temu podołam. Liczyć będę na uwagi kierowane do mnie. Będą uwzględnione po zweryfikowaniu lub z zaznaczeniem, że są to życzenia internautów.

Obecnie już jestem w trakcie jej przebudowy. Postaram się uczynić ją bardziej dostępną dla użytkownika przez wprowadzenie rozwijanego menu, uporządkowania tematycznego, ograniczenie opcji dotychczasowych wprowadzając w ich miejsce nowe.
Chcę podkreślić fakt, że nadal strony zawierać będą elementy interaktywne (napisane w JavaScript) i będą dobrze działały jedynie w przeglądarce Internet Explorer - za to założenie, na wstępie aktualizacji, najmocniej przepraszam..

Aktualizacja przebiegać będzie etapami. Pierwszy etap to zmiana strony tytułowej zawierająca opcje dostępu do wszystkich obecnych podstron. Kolejne etapy wprowadzać będą zweryfikowane dotychczasowe podstrony.

Jeszcze raz podkreślam, że zalecaną przeglądarką pozostanie IE. Przemawiają za tym skrypty napisane w JavaScript dobrze działające właśnie w tej przeglądarce. Powszechność systemu Windows ułatwia takie rozwiązanie. Mam nadzieję, że nie będę otrzymywać korespondencji, że w opcji SAM OBLICZAM DIETĘ ktoś ma   - 1800 lat. Tak zachowują się inne przeglądarki np. Opera, Firefox czy Navigator, wprowadzając w zdumienie użytkowników tych przeglądarek.

PAMIĘTAJ - aktualna przeglądarka to IE - Internet Explorer

Powrót do strony tytułowej

Autor: Karol Goik            Aktualizowano dnia: 2014-07-16